FAALİYETLER

Oda Başkanımız Ali ÖZTÜRK "Line TV" ye Konuk Oldu..05/02/2021

Bursa'mızın yerel televizyon kanallarından Line Tv'de yayınlanan "Tüketici Hakkı" konulu programın bu haftaki konuğu Oda Başkanımız Sn.Ali ÖZTÜRK oldu. Programın sunucusu TÜKDER Genel Başkanı Sn. Nejdet FİLİZOĞLU'nun sorularını cevaplayan Oda başkanımız; faaliyetler hakkında da bilgiler verdi., Başkanımızın konuk olduğu programı https://www.youtube.com/watch?v=4egPFVS_Ukc&t=2529s linkinden izleyebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Alımı İçin Çalışma Başlattık.Ekim 2021..

Oda üyelerimize ve yanlarında çalışanları için, Uluslararası geçerliliğe sahip “Mesleki Yeterlilik Belgesi” alımı için çalışma başlatıyoruz. Federasyonumuz TETESFED ile birlikte yapacağımız çalışmada, aşağıda belirtilen mesleklerimizde, teorik ve pratik olarak iki aşamalı sınav gerçekleştirilecek olup, başarılı olan meslektaşlarımız ÜCRETSİZ olarak belge sahibi olacaklardır. Katılmak isteyen meslektaşlarımızın Odamızın 0-224-2244045 nolu telefonunu aramaları ve ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Sınav tarihi ve yeri önümüzdeki günlerde bildirilecektir. 

Görüntü ve Ses Sistemleri Elemanı (Seviye 4) Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında sınav yapılacak meslek dalları;

B1- Görüntü Sistemlerinin Kurulum, Bakım ve Onarım İşlemleri (Seçmeli Birim)

B2- Uydu Sistemlerinin Kurulum, Bakım ve Onarım İşlemleri (Seçmeli Birim)

B3- Ses Sistemlerinin Kurulum, Söküm, Bakım ve Onarım İşlemleri (Seçmeli Birim)

B4- Işıklandırma Sistemlerinin Kurulum, Söküm, Bakım ve Onarım İşlemleri (Seçmeli Birim)

Henüz resim eklenmemiştir.

Bursa Ticaret İl Müdürü Sn.İsmail Aslanlar'a Ziyaret...10/01/2022

Bursa Elektronikçiler Odası Başkanımız Sayın Ali ÖZTÜRK ve Başkan Vekilimiz Sayın Ali HAKYEMEZ, Bursa Ticaret İl Müdürümüz Sayın İsmail ASLANLAR'ı makamında ziyaret ettiler. Müdürlüğün faaliyetleri ve  İlçe Tüketici Hakem Heyetlerinin çalışmaları hakkında istişarede bulundular. (10.01.2022)