Genel Faaliyetler
Haberler:

Genel Faaliyetler

Oda Başkanımız Ali ÖZTÜRK'ün Üye İşyerlerimize Ziyaretleri Devam Ediyor... Eylül/2020

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

 

Başkanımız Sn.Ali Öztürk ve mesai arkadaşlarının, Odamıza kayıtlı üye işyerlerine ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretlerde meslektaşlarımızın sorun ve önerilerini dinleyen Başkanımız; güncel mesleki konular hakkında da bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar.

Başkan Ali Öztürk'ün; İşyeri Ziyaretlerinden Fotoğraf Kareleri...

 

Üye İşyerlerimizden PEYK ELEKTRONİK'e Ziyaret.. Eylül/2020

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler


Başkanımız Sn.Ali ÖZTÜRK ve mesai arkadaşlarının, Odamıza kayıtlı üye işyerlerine ziyaretlerinden bugünkü ziyaret, Üçevler Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 23.(220) Sokak 31.Blok 50/1 Nilüfer Bursa adresinde yeralan PEYK ELEKTRONİK'e yapıldı. 1981 yılından bu yana sektörümüzün içinde yer alan üyemiz Sayın Hamdi KOŞARER; mevcut adresinde Elektronik Güvenlik Sistemlerinin satışı ve servisi konusunda faaliyet göstermektedir. Ustamıza sağlıklı, hayırlı ve bol kazanç dolu günler dileriz.
PEYK ELEKTRONİK Hamdi Koşarer İletişim: 0224 4436665  www.peykelektronik.com

Başkan Ali ÖZTÜRK'ün İşyeri Ziyaretlerinden Fotoğraf Kareleri..

   

Üye İşyerlerimizden KAVUŞTU ELEKTRONİK'e Ziyaret.. Eylül/2020

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler


Başkanımız Sn.Ali ÖZTÜRK ve mesai arkadaşlarının, Odamıza kayıtlı üye işyerlerine ziyaretlerinden bugünkü ziyaret, Davutkadı Mahallesi İncirli Caddesi No:142 B/Z2 Yıldırım Bursa adresinde yeralan KAVUŞTU ELEKTRONİK'e yapıldı. İşyeri sahibi üyemiz Sayın Fikret KAVUŞTU; 1981 yılından bu yana Oto Müzik ve Görüntü Sistemlerinin satışı, montajı ve tamiri konularında uzman ekibiyle birlikte faaliyet göstermektedir. Meslektaşlarımıza fayda sağlama hususunda her zaman yardımcı olmaya hazır olduğunu Oda Başkanımız aracılığıyla ileten değerli üyemiz Fikret ustamıza, ağabeyi meslektaşımız Recep ustamıza ve meslektaşımız Murat ustamıza sağlıklı, hayırlı ve bol kazanç dolu günler dileriz.
KAVUŞTU ELEKTRONİK Fikret Kavuştu İletişim: 0224 3294555 - 0224 3294554

Başkan Ali ÖZTÜRK'ün İşyeri Ziyaretlerinden Fotoğraf Kareleri..

   

BURSA ELEKTRONİKÇİLER ODASI OLARAK TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ HİZMETİ VERİYORUZ.

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

İş ekipmanları kontrolünde sağlık ve güvenlik şartları gereği Çalışma Bakanlığı İş Müfettişleri veya TSE tarafından talep edilen Elektriksel Kontrol Raporları hizmetini Bursa Elektronikçiler Odamızdan alabilirsiniz.

Bu raporların hazırlanmasında ilkelerimiz aşağıdaki gibidir;

Elektrik sistemine bağlı bulunan ve Elektrik kaçağı olan bir makine veya cihazda kişilerin dokunmasını beklemeden çok hızlı bir şekilde topraklama hattı vasıtasıyla gerilimin kesilmesi sağlanmalıdır.

Eğer gerilim kesilmezse makineye veya cihaza dokunulduğunda elektrik akımı insan üzerinden geçer ve çarpılma sonucu hayati risk oluşur.
Yaptığımız kontrollerde elektrik kaçağı oluştuğunda bu insan hayatı için risk teşkil eder mi yoksa koruma sağlanmakta mıdır? Bunun cevabını ararız.
Tüm tekstil fabrikaları, taşıt yan sanayileri ve üretim tesisleri, beyaz eşya ve elektronik yetkili servisleri, otomobil servisleri, anaokulu ve kreşler gibi tüm eğitim kurumları ve diğer tesislerde 1 sene aralıkla topraklama testleri yapılmalıdır.
Bursa Elektronikçiler Odası olarak;
Topraklama Raporu,
Elektrik Pano Kontrolleri,
Elektrik İç Tesisat Kontrolleri,
Kaçak Akım Rölesi Testleri,
Yıldırımdan Koruma Paratoner Tesislerinin kontrolünü yapar ve sonucu anlaşılabilir bir şekilde raporlarız.

Bu raporları hazırlama konusunda tüm yetki belgelerine ve üstün nitelikli test cihazlarına da sahibiz.
Teklif almak için Tel: 0224 224 4045

 

   Ali ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı
Elektrik Mühendisi
   

AB Projesi Kapsamında TÜKDER'in Düzenlediği "Ürün Güvenliği" Konulu Sempozyuma Katılım Sağladık.. 03.Mart.2020

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

Avrupa Birliği ve Ticaret Bakanlığımız tarafından ortaklaşa finanse edilen "Ürün Güvenliği, Piyasa ve Denetimi ile Uygunluk Değerlendirmesi Alanlarında Farkındalığın Arttırılması Teknik Destek Projesi" adıyla gerçekleştirilecek olan yeni bir projenin sempozyumuna katılım sağladık. 03 Mart 2020 tarihinde Bursa Holiday Inn City'de düzenlenen ve TÜKDER'in davetlisi olarak katıldığımız sempozyumda; www.urunguvenligi.gov.tr web sitesinin ve tüketicilerin bu siteye giriş yaparak piyasada var olan ancak güvenliği olmadığını düşündüğü ürünler hakkında hem bilgi alabilecekleri hem de şikayette bulunabilecekleri konularında izleyecekleri yol haritasının tanıtımları yapıldı. Projenin tanıtımında Bakanlık Temsilcileri, Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Sn.Necdet FİLİZOĞLU ve Uzman Sn.Selami BEZEN konuşmacı olarak yer aldılar. Sempozyum sonunda Bursa Elektronikçiler Odası Başkanımız Sn.Ali ÖZTÜRK'e de plaket takdim edildi. 

Sempozyumdan kareler için tıklayınız...

   

Sayfa 1 / 20